OSRAM HTI 400W/24
- Pakkumine 3 tööpäevaga.
- Vajadusel leiame samaväärse asendustoote.
Kirjeldus
Product family benefits: Robust design with eXtreme Seal (XS) technology on some types, allowing up to 450°C at the pinch seal. Consistent lumen output over the life of the lamp. Higher luminous efficacy than conventional HID lamps provides higher fixture efficiency. Product family features: SHARXS© lamp family provides consistent lengths and bases for simplified fixture designs. Areas of application: Concert lighting. Club & Disco. Stage and theatre. Studio, TV and film. Architecture & Architainment.
| Toote seisukord | Uus |
| Tootja nimi | HTI 400W/24 2X1 OSRAM |
| Bränd | OSRAM |
| Kategooriad |
Stuudio, projektsioon, fotolambid Pirnid
|
| Päritoluriik* | CN |
|
* The actual country of origin may differ depending on the delivery batch. To confirm the specific country of origin, please contact your account manager. |
|
| Lambipesa | Muul viisil |
| Valgusvoog | 0 lm |
| Kogupikkus | 73 mm |
| Läbimõõt | 67 mm |
| Lambi pinge | 55 V |
| Värvustemperatuur | 5600 K |
| Lambi võimsus | 400 W |
Pakend: 1
Lisainfo
| Valige pakend |
|---|
Arvustuse lisamiseks logi sisse.












Arvustused
Tooteülevaateid veel ei ole.