OSRAM He/10 60V 55W Pico 9 AC
- Pakkumine 3 tööpäevaga.
- Vajadusel leiame samaväärse asendustoote.
Pakend: 1 tk | Miinimum kogus on 1 pakend
Projektimüük
Kirjeldus
Areas of application: Optics, photophysics, spectroscopy . Chemical engineering and medicine .
| Toote seisukord | Uus |
| Tootja nimi | HE/10 1A PICO SPEKTRAL 1X1 OSRAM |
| Bränd | OSRAM |
| Kategooriad |
Stuudio, projektsioon, fotolambid Pirnid
|
| Päritoluriik* | CN |
|
* The actual country of origin may differ depending on the delivery batch. To confirm the specific country of origin, please contact your account manager. |
|
| Lambipesa | Muul viisil |
| Valgusvoog | 0 lm |
| Kogupikkus | 102 mm |
| Läbimõõt | 21 mm |
| Lambi pinge | 60 V |
| Värvustemperatuur | 0 K |
| Lambi võimsus | 55 W |
Lisainfo
| Valige pakend |
|---|
Arvustuse lisamiseks logi sisse.












Arvustused
Tooteülevaateid veel ei ole.