OSRAM HALOLINE® Standard 2000 W 230 V R7S
- Pakkumine 3 tööpäevaga.
- Vajadusel leiame samaväärse asendustoote.
Pakend: 1 tk | Karp: 12 tk | Miinimum kogus on 1 karp
Kirjeldus
Double ended halogen lamps with tube base. Product features: Average life: 2,000 h. 100 % dimmable. Color rendering index Ra: 100. Color temperature: 3,000 K. Burning position: p15. Product benefits: Brilliant accent light. No transformer required. Contains no mercury. Areas of application: Ideal for emphasizing and accentuating buildings. General illumination. Entrance lighting. Pathway lighting. Garden lighting. Traffic areas. Shops. Restaurants, hotels and similar prestigious applications. Outdoor applications only in suitable luminaires.
| Toote seisukord | Uus |
| Tootja nimi | HALOLINE® 64784 2000W 230V R7S FS1 OSRAM |
| Bränd | OSRAM |
| Kategooriad |
R7s pirnid R7s Halogeenlambid
|
| Päritoluriik* | CN |
|
* The actual country of origin may differ depending on the delivery batch. To confirm the specific country of origin, please contact your account manager. |
|
| Harmoneeritud süsteemi kood |
8539 2192 00 |
| Energiaklass | G |
| EPREL – Euroopa energiamärgistuse tooteregister |
714422 |
| Mudel | Värvitu |
| Lambipesa | R7s |
| Valgusvoog | 44000 lm |
| Kogupikkus | 333 mm |
| Läbimõõt | 12 mm |
| Lambi kuju | Toru, kahepoolne |
| Lambi pinge | 230 V |
| Värvustemperatuur | 2900 K |
| Lambi võimsus | 2000 W |
Arvustuse lisamiseks logi sisse.












Arvustused
Tooteülevaateid veel ei ole.