OSRAM DECOR COROLLE WALL G9 RD OSRAM
- Pakkumine 3 tööpäevaga.
- Vajadusel leiame samaväärse asendustoote.
Projektimüük
Kirjeldus
| Toote seisukord | Uus |
| Tootja nimi | DECOR COROLLE WALL G9 RD OSRAM |
| Bränd | OSRAM |
| Kategooriad |
Seina- ja laevalgustid
|
| Päritoluriik* | CN |
|
* The actual country of origin may differ depending on the delivery batch. To confirm the specific country of origin, please contact your account manager. |
|
| Harmoneeritud süsteemi kood |
9405 1950 00 |
| Laius | 210 mm |
| Pikkus | 135 mm |
| Kõrgus/sügavus | 245 mm |
| Nimipinge | 220-240 V |
| Kaitseaste (IP) | IP20 |
Pakend: 1
Lisainfo
| Valige pakend |
|---|
Arvustuse lisamiseks logi sisse.












Arvustused
Tooteülevaateid veel ei ole.