OSRAM CLASSIC BW 11 W 230…240 V E14
- Pakkumine 3 tööpäevaga.
- Vajadusel leiame samaväärse asendustoote.
Kirjeldus
Incandescent lamps, classic wound mini-candle shape. Product features: Non-oxidizing aluminum base. Product benefits: Brilliant light (CL clear version). Reduced glare and softened shadows (FR frosted version). Areas of application: Domestic applications. Shops, hotels and restaurants. Meeting rooms. Shopping centers. Luminaires with E27 or B22d holders (screw or bajonet holders).
| Toote seisukord | Uus |
| Tootja nimi | CLASSIC BW 11 W 230…240 V E14 |
| Bränd | OSRAM |
| Kategooriad |
E14 pirnid E14 hõõglambid
|
| Päritoluriik* | CN |
|
* The actual country of origin may differ depending on the delivery batch. To confirm the specific country of origin, please contact your account manager. |
|
| Harmoneeritud süsteemi kood |
8539 2290 00 |
| Energiaklass | |
| EPREL – Euroopa energiamärgistuse tooteregister | 714458 |
| Mudel | Värvitu |
| Lambipesa | E14 |
| Valgusvoog | 50 lm |
| Kogupikkus | 104 mm |
| Läbimõõt | 35 mm |
| Lambi kuju | Spiraal |
| Lambi pinge | 230-240 V |
| Lambi võimsus | 11 W |
Pakend: 1 | Karp: 20
Arvustuse lisamiseks logi sisse.












Arvustused
Tooteülevaateid veel ei ole.