OSRAM Bathroom Ceiling Luminaire IP44 E27 310mm E27 Chrome
- Pakkumine 3 tööpäevaga.
- Vajadusel leiame samaväärse asendustoote.
Kirjeldus
Luminaire with socketed base and IP44. Product features: Type of protection: IP44. The cover is made of high quality glass. Product benefits: Socketed luminaire, the lamps can be replaced. Areas of application: Indoor applications. Bathrooms (IP44).
| Toote seisukord | Uus |
| Tootja nimi | Bathroom Ceiling Luminaire IP44 E27 310mm E27 Chrome |
| Bränd | OSRAM |
| Kategooriad |
Seina- ja laevalgustid Laele paigaldatavad valgustid Pinnale paigaldatavad laternad
|
| Päritoluriik* | CN |
|
* The actual country of origin may differ depending on the delivery batch. To confirm the specific country of origin, please contact your account manager. |
|
| Harmoneeritud süsteemi kood |
9405 1990 00 |
| Kere värvus | Kroom |
| Pikkus | 310 mm |
| Kõrgus/sügavus | 80 mm |
| Nimipinge | 220-240 V |
| Kaitseaste (IP) | IP44 |
Pakend: 1 | Karp: 4
Arvustuse lisamiseks logi sisse.












Arvustused
Tooteülevaateid veel ei ole.