OSRAM BackLED XL Plus G15 -830 D
- Pakkumine 3 tööpäevaga.
- Vajadusel leiame samaväärse asendustoote.
Kirjeldus
LED modules for light advertising and backlighting. Product features: Connected with flexible cables. Type of protection (modules): IP66. Color rendering index Ra: > 80. Special robust encapsulation. CE marked and UL listed. Product benefits: Uniform illumination at high LED pitches thanks to Flat Ray technology. Click and Play: quick and easy click-in of the LED modules, no tools needed. Excellent module efficacy. Very long lifetime. 5 year guarantee. Areas of application: Signage and illuminated advertising. Backlighting of single and double-sided light boxes (backlighting). Permanent outdoor use in enclosed light boxes. Decorative applications. Equipment / Accessories: BoxLED® mounting profile BX-MP. Several types of OPTOTRONIC® 24 V power supplies available.
| Toote seisukord | Uus |
| Tootja nimi | BackLED XL Plus G15 -830 D |
| Bränd | OSRAM |
| Kategooriad |
LED-moodulid
|
| Päritoluriik* | CN |
|
* The actual country of origin may differ depending on the delivery batch. To confirm the specific country of origin, please contact your account manager. |
|
| Harmoneeritud süsteemi kood |
9405 4231 00 |
| Laius | 35 mm |
| Kõrgus | 17 mm |
| Pikkus | 110 mm |
| Kaitseaste (IP) | IP66 |
| Lambi pinge | 24 V |
| Värvustemperatuur | 3000 K |
| Lambi võimsus | 99.8 W |
| Valgusvoog | 8697 lm |
Pakend: 1 | Karp: 5
Arvustuse lisamiseks logi sisse.












Arvustused
Tooteülevaateid veel ei ole.