OSRAM 93728 G9.5 240V 575W
- Pakkumine 3 tööpäevaga.
- Vajadusel leiame samaväärse asendustoote.
Pakend: 1 tk | Karp: 12 tk | Miinimum kogus on 1 karp
Kirjeldus
Product family features: Robust construction for reliable, lasting performance. Consistent color over the life of the lamps. Instant on and nearly constant luminous flux over the life of the lamp. Broad product portfolio supporting the stage and studio markets. Dimmable to 0% with traditional amber shift. Areas of application: Stage and theatre. Studio, TV and film. Professional Photography. Club & Disco.
| Toote seisukord | Uus |
| Tootja nimi | HPL 575/240 12X1 OSRAM |
| Bränd | OSRAM |
| Kategooriad |
Stuudio, projektsioon, fotolambid G9.5 pirnid
|
| Päritoluriik* | CN |
|
* The actual country of origin may differ depending on the delivery batch. To confirm the specific country of origin, please contact your account manager. |
|
| Harmoneeritud süsteemi kood |
8539 2192 00 |
| Lambipesa | G9.5 |
| Valgusvoog | 14900 lm |
| Kogupikkus | 104 mm |
| Läbimõõt | 19 mm |
| Lambi pinge | 240 V |
| Värvustemperatuur | 3200 K |
| Lambi võimsus | 575 W |
Arvustuse lisamiseks logi sisse.
















Arvustused
Tooteülevaateid veel ei ole.