OSRAM 8018 15.00W B15D FS1 OSRAM
- Pakkumine 3 tööpäevaga.
- Vajadusel leiame samaväärse asendustoote.
Pakend: 1 tk | Karp: 100 tk | Miinimum kogus on 1 karp
Kirjeldus
CBP_01.00 Product family features, all [calc.]: Precise filament alignment with patented quartz pinch technology. OSRAM HLX© XENOPHOT lamps provide 10% higher luminous efficacy over standard halogen. Instant on and nearly constant luminous flux over the life of the lamp. Dimmable. CBP_03.00 Areas of applicat, all [calc.]: Microscopy. Laboratory & Analysis. UV Curing. Fiber Illumination. Surgical & Dental Overhead. Club & Disco.
| Toote seisukord | Uus |
| Tootja nimi | 8018 15W 6V B15D 100X1 OSRAM |
| Bränd | OSRAM |
| Kategooriad |
Stuudio, projektsioon, fotolambid Pirnid
|
| Päritoluriik* | DE |
|
* The actual country of origin may differ depending on the delivery batch. To confirm the specific country of origin, please contact your account manager. |
|
| Harmoneeritud süsteemi kood |
8539 2198 00 |
| Lambipesa | Muul viisil |
| Läbimõõt | 19 mm |
| Lambi pinge | 6 V |
| Värvustemperatuur | 0 K |
| Lambi võimsus | 15 W |
Arvustuse lisamiseks logi sisse.

















Arvustused
Tooteülevaateid veel ei ole.