OSRAM 4ARXS HSD G12 150W/70
- Pakkumine 3 tööpäevaga.
- Vajadusel leiame samaväärse asendustoote.
Pakend: 1 tk | Miinimum kogus on 1 pakend
Kirjeldus
Product family features: Proven, reliable technology for entertainment and architectural fixturesDesigned with an outer quartz jacket providing compact and rugged construction. High luminous efficacy of up to 90 lumens/watt. HSD 300W lamp available with special Lok-It! base. Areas of application: Concert lighting. Club & Disco. Architecture & Architainment.
| Toote seisukord | Uus |
| Tootja nimi | 4ArXS HSD 150W/70 G12 FHS1 OSRAM |
| Bränd | OSRAM |
| Kategooriad |
Stuudio, projektsioon, fotolambid Pirnid
|
| Päritoluriik* | CN |
|
* The actual country of origin may differ depending on the delivery batch. To confirm the specific country of origin, please contact your account manager. |
|
| Harmoneeritud süsteemi kood |
8539 3290 00 |
| Lambipesa | Muul viisil |
| Valgusvoog | 12000 lm |
| Kogupikkus | 105 mm |
| Läbimõõt | 20 mm |
| Lambi pinge | 97 V |
| Värvustemperatuur | 7000 K |
| Lambi võimsus | 150 W |
Lisainfo
| Valige pakend |
|---|
Arvustuse lisamiseks logi sisse.













Arvustused
Tooteülevaateid veel ei ole.