OSRAM 1906 LETTER TABLE HELLO 1.2W E27 OSRAM
- Pakkumine 3 tööpäevaga.
- Vajadusel leiame samaväärse asendustoote.
Projektimüük
Kirjeldus
| Toote seisukord | Uus |
| Tootja nimi | 1906 LETTER TABLE HELLO 1.2W E27 OSRAM |
| Bränd | OSRAM |
| Kategooriad |
Põrandavalgustid
|
| Päritoluriik* | CN |
|
* The actual country of origin may differ depending on the delivery batch. To confirm the specific country of origin, please contact your account manager. |
|
| Harmoneeritud süsteemi kood |
9405 2990 00 |
| Laius | 125 mm |
| Värviesitusindeks | 80-89 (klass 1B) |
| Pikkus | 125 mm |
| Kõrgus/sügavus | 231 mm |
| Nimipinge | 220-240 V |
| Värvustemperatuur | 2100 K |
| Süsteemi võimsus | 1.2 W |
| Efektiivne valgusvoog | 60 lm |
Pakend: 1
Lisainfo
| Valige pakend |
|---|
Arvustuse lisamiseks logi sisse.












Arvustused
Tooteülevaateid veel ei ole.