LEDVANCE WORKLIGHTS VALUE BATTERY 20W 865
- Pakkumine 3 tööpäevaga.
- Vajadusel leiame samaväärse asendustoote.
Kirjeldus
Mobile battery powered worklight in value class. Product features: Worklight with swiveling head. Battery powered, portable worklight. Battery rechargeable via USB cable. Product benefits: USB-Charging function from integrated power bank feature. Independent of power supply due to battery technology. Areas of application: Renovation. Garages. Workshops. Basement. Equipment / Accessories: 60cm USB-C charging cable.
| Toote seisukord | Uus |
| Tootja nimi | WORKLIGHTS VALUE BATTERY 20W 865 |
| Bränd | LEDVANCE |
| Kategooriad |
Kaasaskantavad valgusfoorid
|
| Päritoluriik* | CN |
|
* The actual country of origin may differ depending on the delivery batch. To confirm the specific country of origin, please contact your account manager. |
|
| Harmoneeritud süsteemi kood |
9405 4239 00 |
| Laius | 220 |
| Kõrgus | 276 |
| Sügavus | 276 |
| Värviesitusindeks | 80-89 (klass 1B) |
| Lamp | LED, mittevahetatav |
| Löögikindlus | IK06 |
| Kaitseaste (IP) | IP54 |
| Värvustemperatuur | 6500 K |
| Süsteemi võimsus | 20 W |
| Efektiivne valgusvoog | 2000 lm |
Pakend: 1 | Karp: 6
Arvustuse lisamiseks logi sisse.












Arvustused
Tooteülevaateid veel ei ole.