LEDVANCE WORKLIGHTS – TRIPOD 1x20W 4000K
- Pakkumine 3 tööpäevaga.
- Vajadusel leiame samaväärse asendustoote.
Kirjeldus
Versatile LED worklight with tripod stand. Product features: Available with 1 or 2 luminaire heads. Rotation angle luminaire head: 360°, swiveling: 180°. Type of protection, luminaire head and housing: IP65, Type of protection, plug: IP44. Height adjustment of tripod up to 1.8 m total height. Quick-release fastener for adjustment of luminaire head angle. Type E/F plug. Product benefits: Foldable for easy storage. Energy savings of up to 80% compared to halogen lamp worklights. Semi-frosted, tempered glass cover for uniform illumination. Areas of application: Renovation. Garages. Basement. Workshops. Equipment / Accessories: Complete mounting and connecting accessories included.
| Toote seisukord | Uus |
| Tootja nimi | WORKLIGHTS – TRIPOD 1x20W 4000K |
| Bränd | LEDVANCE |
| Kategooriad |
Kaasaskantavad valgusfoorid
|
| Päritoluriik* | CN |
|
* The actual country of origin may differ depending on the delivery batch. To confirm the specific country of origin, please contact your account manager. |
|
| Harmoneeritud süsteemi kood |
9405 4210 00 |
| Laius | 680 |
| Kõrgus | 1700 |
| Sügavus | 1700 |
| Värviesitusindeks | 80-89 (klass 1B) |
| Löögikindlus | IK06 |
| Nimipinge | 220-240 V |
| Kaitseaste (IP) | IP65 |
| Värvustemperatuur | 4000 K |
| Süsteemi võimsus | 20 W |
| Efektiivne valgusvoog | 1700 lm |
Pakend: 1 | Karp: 4 | Kaubaalus: 72
Arvustuse lisamiseks logi sisse.












Arvustused
Tooteülevaateid veel ei ole.