LEDVANCE WORKLIGHTS R-STAND SOCKET (GEN 2) 20 W 4000 K
- Pakkumine 3 tööpäevaga.
- Vajadusel leiame samaväärse asendustoote.
Kirjeldus
Flexible, portable worklight with included power outlets. Product features: Equipped with two power outlets, for loads up to 3000 W. Power outlet protected by self-closing cover. Built-in switch to control the light, power outlets remain constantly powered. Quick-release fastener for adjustment of luminaire head angle. 3 m cable with type E/F plug. Product benefits: 2 in 1, worklight and multisocket. Energy savings of up to 80% compared to halogen lamp worklights. Semi-frosted, tempered glass cover for uniform illumination. Areas of application: Outdoor use (IP44). Renovation. Garages. Basement. Workshops.
| Toote seisukord | Uus |
| Tootja nimi | WORKLIGHTS R-STAND SOCKET (GEN 2) 20 W 4000 K |
| Bränd | LEDVANCE |
| Kategooriad |
Kaasaskantavad valgusfoorid
|
| Päritoluriik* | CN |
|
* The actual country of origin may differ depending on the delivery batch. To confirm the specific country of origin, please contact your account manager. |
|
| Harmoneeritud süsteemi kood |
9405 4210 00 |
| Laius | 227 |
| Kõrgus | 278 |
| Sügavus | 278 |
| Värviesitusindeks | 80-89 (klass 1B) |
| Löögikindlus | IK06 |
| Nimipinge | 220-240 V |
| Kaitseaste (IP) | IP44 |
| Värvustemperatuur | 4000 K |
| Süsteemi võimsus | 20 W |
| Efektiivne valgusvoog | 1700 lm |
Pakend: 1 | Karp: 4 | Kaubaalus: 64
Arvustuse lisamiseks logi sisse.












Arvustused
Tooteülevaateid veel ei ole.