LEDVANCE WORKLIGHT VALUE TRIPOD 2x20W 865
- Pakkumine 3 tööpäevaga.
- Vajadusel leiame samaväärse asendustoote.
Kirjeldus
Versatile LED worklight with tripod stand in value class. Product features: Available with 1 or 2 luminaire heads. Rotation angle luminaire head: 360°, swiveling: 180°. Type of protection, luminaire head and housing: IP65/IP54, Type of protection, plug: IP44. Height adjustment of tripod up to 1.8 m total height. Product benefits: Foldable for easy storage. Portable worklight for flexible applications. Areas of application: Renovation. Garages. Workshops. Basement. Equipment / Accessories: 1,5m power cable for flexible installation.
| Toote seisukord | Uus |
| Tootja nimi | WORKLIGHT VALUE TRIPOD 2x20W 865 |
| Bränd | LEDVANCE |
| Kategooriad |
Kaasaskantavad valgusfoorid
|
| Päritoluriik* | CN |
|
* The actual country of origin may differ depending on the delivery batch. To confirm the specific country of origin, please contact your account manager. |
|
| Harmoneeritud süsteemi kood |
9405 4239 00 |
| Laius | 1000 |
| Kõrgus | 1702 |
| Sügavus | 1702 |
| Värviesitusindeks | 80-89 (klass 1B) |
| Lamp | LED, mittevahetatav |
| Löögikindlus | IK06 |
| Nimipinge | 220-240 V |
| Kaitseaste (IP) | IP54 |
| Värvustemperatuur | 6500 K |
| Süsteemi võimsus | 40 W |
| Efektiivne valgusvoog | 4000 lm |
Pakend: 1 | Karp: 2
Arvustuse lisamiseks logi sisse.












Arvustused
Tooteülevaateid veel ei ole.