LEDVANCE WORKLIGHT BAT PB40W840DIM POWER4ALLLEDV
- Pakkumine 3 tööpäevaga.
- Vajadusel leiame samaväärse asendustoote.
Kirjeldus
| Toote seisukord | Uus |
| Tootja nimi | WORKLIGHT BAT PB40W840DIM POWER4ALLLEDV |
| Bränd | LEDVANCE |
| Kategooriad |
Kaasaskantavad valgusfoorid
|
| Päritoluriik* | CN |
|
* The actual country of origin may differ depending on the delivery batch. To confirm the specific country of origin, please contact your account manager. |
|
| Harmoneeritud süsteemi kood |
9405 4210 00 |
| Laius | 155 |
| Kõrgus | 290 |
| Sügavus | 290 |
| Värviesitusindeks | 80-89 (klass 1B) |
| Nimipinge | 18 V |
| Kaitseaste (IP) | IP54 |
| Värvustemperatuur | 6500 K |
| Süsteemi võimsus | 40 W |
| Efektiivne valgusvoog | 4500 lm |
Pakend: 1 | Karp: 4
Arvustuse lisamiseks logi sisse.












Arvustused
Tooteülevaateid veel ei ole.