LEDVANCE Vintage 1906® Pipe FLEX
- Pakkumine 3 tööpäevaga.
- Vajadusel leiame samaväärse asendustoote.
Kirjeldus
Indoor industrial design luminaires, vintage style, E27 socket. Product features: Reduced industrial design. Special vintage appearance when combined with 1906 LED or halogen lamps. Luminaire family for various application areas. Product benefits: Adjustable appearance thanks to use of seperate available E27 lamp shapes. Easy and quick installation. Areas of application: Living areas (living rooms, dining rooms, bedrooms etc.). Bars, restaurants. Equipment / Accessories: No light sources included. Complete mounting and connecting accessories included.
| Toote seisukord | Uus |
| Tootja nimi | Vintage 1906® Pipe FLEX |
| Bränd | LEDVANCE |
| Kategooriad |
Seina- ja laevalgustid Laele paigaldatavad valgustid Pinnale paigaldatavad laternad
|
| Päritoluriik* | CN |
|
* The actual country of origin may differ depending on the delivery batch. To confirm the specific country of origin, please contact your account manager. |
|
| Harmoneeritud süsteemi kood |
9405 1990 00 |
| Laius | 100 mm |
| Kere värvus | Must |
| Pikkus | 430 mm |
| Kõrgus/sügavus | 410 mm |
| Nimipinge | 220-240 V |
| Kaitseaste (IP) | IP20 |
Pakend: 1 | Karp: 10
Arvustuse lisamiseks logi sisse.












Arvustused
Tooteülevaateid veel ei ole.