LEDVANCE Vintage 1906 LED CLASSIC SLIM FILAMNET EDISON DIMMABLE 4.8W 822 Gold E
- Pakkumine 3 tööpäevaga.
- Vajadusel leiame samaväärse asendustoote.
Kirjeldus
Dimmable LED lamps, vintage edition, classic Edison bulb shape slim filament – style LED technology. Product features: LED lamps for line voltage. Lamp made of glass. Lifetime: up to 15,000 h. Beam angle: up to 360°. Dimmable. Good quality of light; color rendering index Ra: ≥ 80; constant chromaticity. Can be used directly as luminaire. Thinner filament, better decorative effect. Product benefits: Very low energy consumption. Instant 100 % light, no warm-up time. Can be easily fitted instead of ordinary light bulbs. Lamps with innovative LED “slim-filament” technology. Spiral slim-filament with φ0.6mm. Straight, long slim – filament width: minimum 0.7mm. Areas of application: Perfect for decorative installations. Domestic applications. General illumination. Outdoor use in suitable outdoor luminaires only.
| Toote seisukord | Uus |
| Tootja nimi | Vintage 1906 LED CLASSIC SLIM FILAMNET EDISON DIMMABLE 4.8W 822 Gold E |
| Bränd | LEDVANCE |
| Kategooriad |
E27 LED-lambid E27 pirnid
|
| Päritoluriik* | CN |
|
* The actual country of origin may differ depending on the delivery batch. To confirm the specific country of origin, please contact your account manager. |
|
| Harmoneeritud süsteemi kood |
8539 5200 00 |
| Lambipesa | E27 |
| Värviesitusindeks | 80-89 (klass 1B) |
| Läbimõõt | 64 mm |
| Valgusefektiivsus | 87 lm/W |
| Lambi kuju | Pirnikujuline |
| Pikkus | 140 mm |
| Nimipinge | 220 V |
| Värvustemperatuur | 2200 K |
| Lambi võimsus | 4.8 W |
| Valgusvoog | 520 lm |
| Hõõglamp | Yes |
| Beam angle | 320 ° |
Pakend: 1 | Karp: 4
Arvustuse lisamiseks logi sisse.












Arvustused
Tooteülevaateid veel ei ole.