LEDVANCE Vintage 1906® LED BIG DECORATIVE BULB WITH FILAMENT-MAGNETIC STYLE 4W
- Pakkumine 3 tööpäevaga.
- Vajadusel leiame samaväärse asendustoote.
Kirjeldus
LED lamps, decorative big bulbs with filament-magnetic technology. Product features: Lifetime: up to 15,000 h. Good quality of light; color rendering index Ra: ≥ 80; constant chromaticity. Lamp made of plastic. Available with color temperature: 2,700 K, 1,800 K. Pleasant light: Warm white comfort light colour. Can be used directly as luminaire. Product benefits: Very low energy consumption. Instant 100 % light, no warm-up time. Can be easily fitted instead of ordinary light bulbs. Type of protection: IP20, Ideal for indoor use. Decorative lamps with innovative LED “filament-magnetic” technology. No Filament Holder: Perfect for decorative installations. Available in various bulb shapes and diameters. Areas of application: Perfect for decorative installations. Domestic applications. General illumination.
| Toote seisukord | Uus |
| Tootja nimi | Vintage 1906® LED BIG DECORATIVE BULB WITH FILAMENT-MAGNETIC STYLE 4W |
| Bränd | LEDVANCE |
| Kategooriad |
LED-lambid E27 4W E27 pirnid
|
| Päritoluriik* | CN |
|
* The actual country of origin may differ depending on the delivery batch. To confirm the specific country of origin, please contact your account manager. |
|
| Harmoneeritud süsteemi kood |
8539 5200 00 |
| Lambipesa | E27 |
| Värviesitusindeks | 80-89 (klass 1B) |
| Läbimõõt | 200 mm |
| Valgusefektiivsus | 70 lm/W |
| Pikkus | 370 mm |
| Nimipinge | 220 V |
| Värvustemperatuur | 2700 K |
| Lambi võimsus | 4 W |
| Valgusvoog | 280 lm |
| Hõõglamp | Yes |
| Beam angle | 320 ° |
Pakend: 1 | Karp: 4
Arvustuse lisamiseks logi sisse.












Arvustused
Tooteülevaateid veel ei ole.