LEDVANCE VALUECLP25 2,5W/865 230VFR E14 FS1 LEDV
SKU: b58ff39dbd5a
Projektimüük
  • Pakkumine 3 tööpäevaga.
  • Vajadusel leiame samaväärse asendustoote.
Pakend: 1 tk | Miinimum kogus on 1 pakend
Projektimüük
Lisa salvestatud toodetesse
Transport
Logistika
Garantii
Kirjeldus
Toote seisukord Uus
Tootja nimi VALUECLP25 2,5W/865 230VFR E14 FS1 LEDV
Bränd LEDVANCE
Kategooriad
E14 LED-lambid 3W
E14 pirnid
Päritoluriik* CN
* The actual country of origin may differ depending on the delivery batch.
To confirm the specific country of origin, please contact your account manager.
Harmoneeritud süsteemi kood
Energiaklass
EPREL – Euroopa energiamärgistuse tooteregister 2249870
Lambipesa E14
Hämardatav No
Valgusefektiivsus 100 lm/W
Nimipinge 220-240 V
Värvustemperatuur 6500 K
Lambi võimsus 2.5 W
Valgusvoog 250 lm
Beam angle 150 °
Lisainfo
Valige pakend
Arvustused
Tooteülevaateid veel ei ole.
Ole esimene, kes hindab toodet “LEDVANCE VALUECLP25 2,5W/865 230VFR E14 FS1 LEDV”
Recently viewed
Lisa salvestatud toodetesse
LEDVANCE SMART+ Planon Frameless TW 800x100mm TW