LEDVANCE VALCLB75 7,5W/827 230VGLFR E14 FS1 LEDV
SKU: 8c50c70ec5b9
Projektimüük
  • Pakkumine 3 tööpäevaga.
  • Vajadusel leiame samaväärse asendustoote.
Pakend: 1 tk | Miinimum kogus on 1 pakend
Projektimüük
Lisa salvestatud toodetesse
Transport
Logistika
Garantii
Kirjeldus
Toote seisukord Uus
Tootja nimi VALCLB75 7,5W/827 230VGLFR E14 FS1 LEDV
Bränd LEDVANCE
Kategooriad
E14 LED-lambid 8W
E14 pirnid
Päritoluriik* CN
* The actual country of origin may differ depending on the delivery batch.
To confirm the specific country of origin, please contact your account manager.
Harmoneeritud süsteemi kood
Energiaklass
EPREL – Euroopa energiamärgistuse tooteregister 2268417
Lambipesa E14
Hämardatav No
Valgusefektiivsus 140 lm/W
Nimipinge 220-240 V
Värvustemperatuur 2700 K
Lambi võimsus 7.5 W
Valgusvoog 1055 lm
Beam angle 300 °
Lisainfo
Valige pakend
Arvustused
Tooteülevaateid veel ei ole.
Ole esimene, kes hindab toodet “LEDVANCE VALCLB75 7,5W/827 230VGLFR E14 FS1 LEDV”
Recently viewed
Lisa salvestatud toodetesse
LEDVANCE OFFICE LINEAR SF V Y-CON OPAL WTEUELEDV
Vaata edasi This product has multiple variants. The options may be chosen on the product page
OSRAM TYRESEAL KIT FS1 OSRAM
LEDVANCE LED CLA150 17W 840 FILCL E27 V LEDV