LEDVANCE VALCLA75 7,5W/827 230V FIL E27 FS1 LEDV
SKU: 82f80346a4a0
Projektimüük
  • Pakkumine 3 tööpäevaga.
  • Vajadusel leiame samaväärse asendustoote.
Pakend: 1 tk | Miinimum kogus on 1 pakend
Projektimüük
Lisa salvestatud toodetesse
SKU: 82f80346a4a0 Kategooriad: , , , , Bränd:
Transport
Logistika
Garantii
Kirjeldus
Toote seisukord Uus
Tootja nimi VALCLA75 7,5W/827 230V FIL E27 FS1 LEDV
Bränd LEDVANCE
Kategooriad
E27 LED-lambid
E27 pirnid
Päritoluriik* CN
* The actual country of origin may differ depending on the delivery batch.
To confirm the specific country of origin, please contact your account manager.
Harmoneeritud süsteemi kood
Energiaklass
EPREL – Euroopa energiamärgistuse tooteregister 2180164
Lambipesa E27
Hämardatav No
Valgusefektiivsus 140 lm/W
Nimipinge 220-240 V
Värvustemperatuur 2700 K
Lambi võimsus 7.5 W
Valgusvoog 1055 lm
Beam angle 300 °
Lisainfo
Valige pakend
Arvustused
Tooteülevaateid veel ei ole.
Ole esimene, kes hindab toodet “LEDVANCE VALCLA75 7,5W/827 230V FIL E27 FS1 LEDV”