LEDVANCE UVC LINEAR HOUSING 900 1XTUBE UVC SENSOR WT
- Pakkumine 3 tööpäevaga.
- Vajadusel leiame samaväärse asendustoote.
Kirjeldus
Metal housing with PIR sensor for germicidal lamps. Product features: Housing dedicated to T8 UVC G13. Built-in IR sensor, safety kit with 30 seconds start delay. Available in two lengths. Anti-UV coating. Easy operation and installation. Equipped with a sensor fixed to the product. Product benefits: Highly effective purification and sterilization. Safety ensured thanks to automatic switch off when people are detected in UV workspace. 3 years guarantee. Areas of application: Pharmacies. Reception areas. Hotels. Production and assembly facilities. Offices.
| Toote seisukord | Uus |
| Tootja nimi | UVC LINEAR HOUSING 900 1XTUBE UVC SENSOR WT |
| Bränd | LEDVANCE |
| Kategooriad |
Laternavalgustid
|
| Päritoluriik* | CN |
|
* The actual country of origin may differ depending on the delivery batch. To confirm the specific country of origin, please contact your account manager. |
|
| Harmoneeritud süsteemi kood |
9405 1190 00 |
| Laius | 54 mm |
| Pikkus | 1061 mm |
| Kõrgus/sügavus | 75 mm |
| Lamp | LED, vahetatav |
| Nimipinge | 220-240 V |
| Kaitseaste (IP) | IP20 |
Pakend: 1 | Karp: 8
Arvustuse lisamiseks logi sisse.












Arvustused
Tooteülevaateid veel ei ole.