LEDVANCE URBAN LITE L 100W 865 IP65 GY
- Pakkumine 3 tööpäevaga.
- Vajadusel leiame samaväärse asendustoote.
Kirjeldus
Road, path and area lighting. Product features: Asymmetric light distribution for various application areas. Side-entry mounting for 48…60 mm poles. Integrated 220…240 VAC driver. Product benefits: Lightweight design. Slim profile. 3 years guarantee. Areas of application: Streets. Parking lots, city squares, parks.
| Toote seisukord | Uus |
| Tootja nimi | URBAN LITE L 100W 865 IP65 GY |
| Bränd | LEDVANCE |
| Kategooriad |
Tänava- ja pargivalgustus
|
| Päritoluriik* | CN |
|
* The actual country of origin may differ depending on the delivery batch. To confirm the specific country of origin, please contact your account manager. |
|
| Harmoneeritud süsteemi kood |
9405 4239 00 |
| Laius | 170 mm |
| Värviesitusindeks | 80-89 (klass 1B) |
| Pikkus | 455 mm |
| Kõrgus/sügavus | 53 mm |
| Lamp | LED, mittevahetatav |
| Löögikindlus | IK07 |
| Nimipinge | 220-240 V |
| Kaitseaste (IP) | IP65 |
| Värvustemperatuur | 6500 K |
| Süsteemi võimsus | 100 W |
| Efektiivne valgusvoog | 10500 lm |
| Valgusti tõhusus | 105 lm/W |
Pakend: 1 | Karp: 8 | Kaubaalus: 288
Arvustuse lisamiseks logi sisse.












Arvustused
Tooteülevaateid veel ei ole.