LEDVANCE TubeKIT™ 1200mm 19W 3000K
- Pakkumine 3 tööpäevaga.
- Vajadusel leiame samaväärse asendustoote.
Kirjeldus
Mobile LED batten luminaire. Product features: Durable and energy-saving LED luminaire. Mercury-free and RoHS compliant. Clip-In technology for stationary use and hook for mobile use. Lifetime: up to 30,000 h. Not dimmable. Polycarbonate housing. Uniform illumination. Color temperatures: 3,000 K, 4,000 K. Color rendering index Ra: ≥ 80. Product benefits: Easy to use and multifunctional LED batten luminaire. All required accessories included (screws, dowels, brackets, hook). Ready for connection due to integrated on/off switch and cable with EU-plug. Bright, robust and durable. Energy savings of up to 65 % comp. to luminaires using T8 fluorescent lamps on CCG. Homogeneous light output. Areas of application: Indoor applications. Corridors, entrance areas, stairwells, living rooms, basements. Shelves, furniture integration or under cabinet mounting. Direct or indirect lighting (e.g. cove lighting). Kitchens, workspaces. Equipment / Accessories: Complete mounting and connecting accessories included.
| Toote seisukord | Uus |
| Tootja nimi | TubeKIT™ 1200mm 19W 3000K |
| Bränd | LEDVANCE |
| Kategooriad |
Laternavalgustid
|
| Päritoluriik* | CN |
|
* The actual country of origin may differ depending on the delivery batch. To confirm the specific country of origin, please contact your account manager. |
|
| Harmoneeritud süsteemi kood |
8539 5200 00 |
| Laius | 35 mm |
| Värviesitusindeks | 80-89 (klass 1B) |
| Pikkus | 1800 mm |
| Kõrgus/sügavus | 36.5 mm |
| Nimipinge | 220-240 V |
| Kaitseaste (IP) | IP20 |
| Värvustemperatuur | 3000 K |
| Süsteemi võimsus | 19 W |
| Efektiivne valgusvoog | 1530 lm |
Pakend: 1 | Karp: 8
Arvustuse lisamiseks logi sisse.












Arvustused
Tooteülevaateid veel ei ole.