LEDVANCE TruSys® PERFORMANCE ENERGY RAIL 5 POLE 3000
- Pakkumine 3 tööpäevaga.
- Vajadusel leiame samaväärse asendustoote.
Kirjeldus
5-pole mounting rail. Product features: Through wired with 5 core cable. Different lenghts available. Electrical connection internal at the first luminaire, no external connection unit required. Steel-sheet housing. End-Rail without electrical and mechanical connectors. Product benefits: Simple installation. High flexibility thanks to two available lengths (1500 mm, 3000 mm and 1500 mm end rail). Areas of application: Industry halls, high rack warehouse, garages, hardware stores. Equipment / Accessories: Various accessories available.
| Toote seisukord | Uus |
| Tootja nimi | TruSys® PFM ENERGY RAIL 5P 3000 4058075299498 |
| Bränd | LEDVANCE |
| Kategooriad |
Rattatulede tarvikud
|
| Päritoluriik* | CN |
|
* The actual country of origin may differ depending on the delivery batch. To confirm the specific country of origin, please contact your account manager. |
|
| Harmoneeritud süsteemi kood |
8536 9001 00 |
| Värvus | Valge |
| Laius | 70.2 mm |
| Mudel | Muul viisil |
| Kõrgus | 38.8 mm |
| Koos juhtmestusega | Yes |
| Kaabli soonte arv | 5 |
| Sisseehitatud elektromehaaniline ballast | No |
| Pikkus | 3150 mm |
| Materjal | Teras |
| Elektriline ühendus pistikusüsteemiga | Yes |
| Elektriühikute muudetav vahekaugus | Yes |
| Sobib kaablikanalile | No |
| Kaitseaste (IP) | IP20 |
| Koos kaablirenniga | No |
Karp: 10 | Kaubaalus: 160
Arvustuse lisamiseks logi sisse.












Arvustused
Tooteülevaateid veel ei ole.