LEDVANCE TruSys® PERFORMANCE End Cap Energy Rail End Cap Energy Rail
- Pakkumine 3 tööpäevaga.
- Vajadusel leiame samaväärse asendustoote.
Kirjeldus
Endcaps for mounting rail. Product features: Clickable endcap for the mounting rail. “Low” version of end cap to be used in case the first and/or the last rail is covered with a blind cover.
| Toote seisukord | Uus |
| Tootja nimi | TruSys® PERFORMANCE End Cap Energy Rail End Cap Energy Rail |
| Bränd | LEDVANCE |
| Kategooriad |
Valgusti tarvikud Valgustid
|
| Päritoluriik* | CN |
|
* The actual country of origin may differ depending on the delivery batch. To confirm the specific country of origin, please contact your account manager. |
|
| Harmoneeritud süsteemi kood |
9405 9200 00 |
| Laius | 72 mm |
| Kõrgus | 13 mm |
| Lisatarviku liik | Otsakate |
| Pikkus | 78 mm |
Pakend: 2 | Karp: 288 | Kaubaalus: 9216
Arvustuse lisamiseks logi sisse.












Arvustused
Tooteülevaateid veel ei ole.