LEDVANCE TruSys® FLEX WIDE OPAL 35W 840 W OP WT
- Pakkumine 3 tööpäevaga.
- Vajadusel leiame samaväärse asendustoote.
Kirjeldus
Luminaire inserts with wide light distribution and opal lens, up to 167 lm/W. Product features: Beam angle wide: 90° with opal lens. Click into place solution with smart click buttons. Luminous efficacy: up to 167 lm/W. Fixed luminare taps. Luminaire versions available with on-off or IoT-ready DALI-2 driver. Steel-sheet housing. Lens material: PMMA. Type of protection: IP40. Product benefits: Opal cover above LEDs for homogeneous illumination and minimized glare. Easy installation, no tools required for connection. Energy saving and cost-effective. Flexible application due to a range of different lumen packages and beam angles. 5 years guarantee. Areas of application: Direct replacement for luminaires with fluorescent lamps. Industry halls, high rack warehouse, hardware stores. Discounters, supermarkets. Equipment / Accessories: Mounting rail with fixed integrated 5- and 8-pole cable.
| Toote seisukord | Uus |
| Tootja nimi | TruSys® FLEX WIDE OPAL 35W 840 W OP WT |
| Bränd | LEDVANCE |
| Kategooriad |
Rattatulede tarvikud
|
| Päritoluriik* | CN |
|
* The actual country of origin may differ depending on the delivery batch. To confirm the specific country of origin, please contact your account manager. |
|
| Harmoneeritud süsteemi kood |
9405 1190 00 |
| Laius | 77.7 mm |
| Värviesitusindeks | 80-89 (klass 1B) |
| Pikkus | 1500 mm |
| Kõrgus/sügavus | 39.4 mm |
| Lamp | LED, mittevahetatav |
| Nimipinge | 220-240 V |
| Kaitseaste (IP) | IP40 |
| Värvustemperatuur | 4000 K |
| Süsteemi võimsus | 35 W |
| Efektiivne valgusvoog | 5800 lm |
| Valgusti tõhusus | 167 lm/W |
Pakend: 1 | Karp: 4
Arvustuse lisamiseks logi sisse.












Arvustused
Tooteülevaateid veel ei ole.