LEDVANCE TruSys® FLEX GRID CEILING CLIP GRID CEILING CLIP
- Pakkumine 3 tööpäevaga.
- Vajadusel leiame samaväärse asendustoote.
Kirjeldus
Grid ceiling mounting clip for mounting rail. Product features: Mounting clip for surface mounting on grid ceilings.
| Toote seisukord | Uus |
| Tootja nimi | TruSys® FLEX GRID CEILING CLIP GRID CEILING CLIP |
| Bränd | LEDVANCE |
| Kategooriad |
Valgusti tarvikud Valgustid
|
| Päritoluriik* | CN |
|
* The actual country of origin may differ depending on the delivery batch. To confirm the specific country of origin, please contact your account manager. |
|
| Harmoneeritud süsteemi kood |
7326 9098 00 |
| Laius | 35 mm |
| Kõrgus | 26 mm |
| Lisatarviku liik | Paigalduskomplekt |
| Pikkus | 57 mm |
Pakend: 2 | Karp: 400 | Kaubaalus: 6400
Arvustuse lisamiseks logi sisse.












Arvustused
Tooteülevaateid veel ei ole.