LEDVANCE TruSys® FLEX BLIND COVER BLIND COVER WT
- Pakkumine 3 tööpäevaga.
- Vajadusel leiame samaväärse asendustoote.
Projektimüük
Kirjeldus
Blind covers for the mounting rail. Product features: Cover for the mounting rail sections without mounted luminaire. Including optional side covers for luminaire inserts.
| Toote seisukord | Uus |
| Tootja nimi | TruSys® FLEX BLIND COVER BLIND COVER WT |
| Bränd | LEDVANCE |
| Kategooriad |
Valgusti tarvikud Valgustid
|
| Päritoluriik* | CN |
|
* The actual country of origin may differ depending on the delivery batch. To confirm the specific country of origin, please contact your account manager. |
|
| Harmoneeritud süsteemi kood |
9405 9200 00 |
| Laius | 70 mm |
| Kõrgus | 21 mm |
| Lisatarviku liik | Rulookardin |
| Pikkus | 1500 mm |
Karp: 1
Lisainfo
| Valige pakend |
|---|
Arvustuse lisamiseks logi sisse.












Arvustused
Tooteülevaateid veel ei ole.