LEDVANCE TruSys® ENERGY RAIL 4500 5X2,5
- Pakkumine 3 tööpäevaga.
- Vajadusel leiame samaväärse asendustoote.
Kirjeldus
5-pole mounting rail. Product features: Through wired with 5 core cable. Different lenghts available. Electrical connection internal at the first luminaire, no external connection unit required. Anodized surface. Rigid housing made of aluminum. Product benefits: Simple installation. High flexibility thanks to three available lengths (1500 mm, 3000 mm, 4500 mm). High-value design. Lightweight design. Areas of application: Industry halls, high rack warehouse, garages, hardware stores. Discounters, supermarkets. Equipment / Accessories: Various accessories available.
| Toote seisukord | Uus |
| Tootja nimi | TruSys® ENERGY RAIL 4500 5X2,5 |
| Bränd | LEDVANCE |
| Kategooriad |
Rattatulede tarvikud
|
| Päritoluriik* | DE |
|
* The actual country of origin may differ depending on the delivery batch. To confirm the specific country of origin, please contact your account manager. |
|
| Harmoneeritud süsteemi kood |
8536 9001 00 |
| Kaitseklass | I |
| Värvus | Hõbedane |
| Laius | 67 mm |
| Mudel | Muul viisil |
| Kõrgus | 44 mm |
| Koos juhtmestusega | Yes |
| Kaabli soonte arv | 5 |
| Sisseehitatud elektromehaaniline ballast | No |
| Pikkus | 4605 mm |
| Materjal | Alumiinium |
| Elektriline ühendus pistikusüsteemiga | Yes |
| Elektriühikute muudetav vahekaugus | Yes |
| Sobib kaablikanalile | No |
| Kaitseaste (IP) | IP20 |
| Koos kaablirenniga | No |
Pakend: 1 | Karp: 2
Arvustuse lisamiseks logi sisse.












Arvustused
Tooteülevaateid veel ei ole.