LEDVANCE TRACKLIGHT SPOT REFLECTOR D75 SP
- Pakkumine 3 tööpäevaga.
- Vajadusel leiame samaväärse asendustoote.
Kirjeldus
Interchangeable reflector. Product features: Accessory reflectors available in different beam angles. Product benefits: Reflector easily replaceable thanks to bayonet catch and rubber suction pad. Clear cover protects the reflector against dust and contact. High optical efficacy.
| Toote seisukord | Uus |
| Tootja nimi | TRACKLIGHT SPOT REFLECTOR D75 SP |
| Bränd | LEDVANCE |
| Kategooriad |
Valgusti tarvikud
|
| Päritoluriik* | CN |
|
* The actual country of origin may differ depending on the delivery batch. To confirm the specific country of origin, please contact your account manager. |
|
| Harmoneeritud süsteemi kood |
9405 9200 00 |
| Värvus | Hõbedane |
| Laius | 63 mm |
| Valgusvoo nurk | 15 ° |
| Lisatarviku liik | Peegeldi |
| Läbimõõt | 63 mm |
| Pikkus | 63 mm |
| Kõrgus/sügavus | 53 mm |
| Materjal | Plast |
| Katte liik | Värvitu |
| Valgusjaotus | Otsene |
| Ruutperforeeritud | Yes |
| Helkurperforeeritud | No |
| Võrestiku/reflektori disain | Läikiv |
| Valguse hajutaja | Peegeldi |
Pakend: 1 | Karp: 4
Arvustuse lisamiseks logi sisse.












Arvustused
Tooteülevaateid veel ei ole.