LEDVANCE TRACKLIGHT SPOT MINI CYLINDER GU10 BLACK
- Pakkumine 3 tööpäevaga.
- Vajadusel leiame samaväärse asendustoote.
Kirjeldus
Tracklight spot with socket GU10. Product features: Customisable modular tracklight system. Product benefits: Can be rotated and swiveled for optimum illumination. Timeless elegant design. Quick and easy lamp replacement. High-quality materials. Areas of application: Kitchens, living rooms, children’s rooms or home offices. Entrance areas. Equipment / Accessories: Complete mounting and connecting accessories included.
| Toote seisukord | Uus |
| Tootja nimi | TRACKLIGHT SPOT MINI CYLINDER GU10 BLACK |
| Bränd | LEDVANCE |
| Kategooriad |
Raudteelaternad
|
| Päritoluriik* | CN |
|
* The actual country of origin may differ depending on the delivery batch. To confirm the specific country of origin, please contact your account manager. |
|
| Harmoneeritud süsteemi kood |
9405 1990 00 |
| Laius | 65 mm |
| Pikkus | 135 mm |
| Kõrgus/sügavus | 93 mm |
| Nimipinge | 220-240 V |
| Kaitseaste (IP) | IP20 |
Pakend: 1 | Karp: 4
Arvustuse lisamiseks logi sisse.












Arvustused
Tooteülevaateid veel ei ole.