LEDVANCE Tracklight rail and base 1M WHITE
- Pakkumine 3 tööpäevaga.
- Vajadusel leiame samaväärse asendustoote.
Kirjeldus
Tracklight rail and base. Product features: Customisable modular tracklight system. Product benefits: Timeless elegant design. Made of solid aluminum with high-quality appearance. Areas of application: Kitchens, living rooms, children’s rooms or home offices. Entrance areas.
| Toote seisukord | Uus |
| Tootja nimi | Tracklight rail and base 1M WHITE |
| Bränd | LEDVANCE |
| Kategooriad |
Valgusti tarvikud Valgustid
|
| Päritoluriik* | CN |
|
* The actual country of origin may differ depending on the delivery batch. To confirm the specific country of origin, please contact your account manager. |
|
| Harmoneeritud süsteemi kood |
7616 9990 00 |
| Laius | 35 mm |
| Kõrgus | 18 mm |
| Lisatarviku liik | Paigalduskomplekt |
| Pikkus | 1000 mm |
Pakend: 1 | Karp: 4
Arvustuse lisamiseks logi sisse.












Arvustused
Tooteülevaateid veel ei ole.