LEDVANCE Tracklight accessories SUSPENSION KIT WHITE
- Pakkumine 3 tööpäevaga.
- Vajadusel leiame samaväärse asendustoote.
Kirjeldus
Tracklight accessories. Product features: Customisable modular tracklight system. Accessories for tracklight system. Product benefits: Timeless elegant design. High-quality materials. Areas of application: Kitchens, living rooms, children’s rooms or home offices. Entrance areas.
| Toote seisukord | Uus |
| Tootja nimi | Tracklight accessories SUSPENSION KIT WHITE |
| Bränd | LEDVANCE |
| Kategooriad |
Valgusti tarvikud Vedrustuskomplekt
|
| Päritoluriik* | CN |
|
* The actual country of origin may differ depending on the delivery batch. To confirm the specific country of origin, please contact your account manager. |
|
| Harmoneeritud süsteemi kood |
9405 9900 00 |
| Laius | 33 mm |
| Kõrgus | 47 mm |
| Lisatarviku liik | Riputuskaabel |
| Pikkus | 61 mm |
Pakend: 1 | Karp: 8 | Kaubaalus: 5040
Arvustuse lisamiseks logi sisse.












Arvustused
Tooteülevaateid veel ei ole.