LEDVANCE SURFACE SQUARE 330 3CCT SENSOR 24W 3CCT IP44
- Pakkumine 3 tööpäevaga.
- Vajadusel leiame samaväärse asendustoote.
Kirjeldus
Wall and ceiling luminaire with IP44, high frequency sensor and selectable CCT. Product features: High frequency sensor for daylight and motion detection. Type of protection: IP44 (ceiling mounting), IP20 (wall mounting). Impact resistance: IK03. Metal housing, PMMA cover. Ambient temperature in operation: -20…+40 °C. Indoor use only, not suitable for outdoor use. Product benefits: Easy adjustment of sensor range, daylight detection and hold time. Indoor luminaire with high luminous efficacy. Highly versatile due to selectable CCT in 3000K, 4000K and 5000K. Energy savings of up to 55 % compared to luminaires that use CFL. Easy and quick installation. Very homogenous light. 5 years guarantee. Areas of application: Corridors. Stairways. Bathrooms. Foyers. Equipment / Accessories: Replacement cover optionally available.
| Toote seisukord | Uus |
| Tootja nimi | SURFACE SQUARE 330 3CCT SENSOR 24W 3CCT IP44 |
| Bränd | LEDVANCE |
| Kategooriad |
Seina- ja laevalgustid Laele paigaldatavad valgustid Pinnale paigaldatavad laternad
|
| Päritoluriik* | CN |
|
* The actual country of origin may differ depending on the delivery batch. To confirm the specific country of origin, please contact your account manager. |
|
| Harmoneeritud süsteemi kood |
9405 1190 00 |
| Laius | 330 mm |
| Kere värvus | Valge |
| Värviesitusindeks | 80-89 (klass 1B) |
| Pikkus | 330 mm |
| Kõrgus/sügavus | 75 mm |
| Lamp | LED, mittevahetatav |
| Löögikindlus | IK03 |
| Nimipinge | 220-240 V |
| Kaitseaste (IP) | IP44 |
| Värvustemperatuur | 3000 K |
| Süsteemi võimsus | 24 W |
| Efektiivne valgusvoog | 2000 lm |
| Valgusti tõhusus | 83 lm/W |
Pakend: 1 | Karp: 5
Arvustuse lisamiseks logi sisse.












Arvustused
Tooteülevaateid veel ei ole.