LEDVANCE SURFACE SLIM IK10 RD 200 10W 830 WT IP65
- Pakkumine 3 tööpäevaga.
- Vajadusel leiame samaväärse asendustoote.
Kirjeldus
Wall and ceiling luminaire with high impact resistance. Product features: High frequency sensor for daylight and motion detection. UV-stabilized polycarbonate (PC) housing, PC-diffuser. Impact resistance: IK10. Push wire terminal for tool-free connection. Type of protection: IP65. Luminous flux: up to 3,680 lm. High luminous efficacy: up to 105 lm/W. Lifetime (L70/B50): up to 50,000 h (at 25 °C). Ambient temperature in operation: -30…+50 °C. Product benefits: Suitable for use in dusty and damp locations thanks to high IP rating. Suitable for use in public areas thanks to high IK rating. 5 years guarantee. Energy savings of up to 50 % (compared to luminaires that use fluorescent lamps). Areas of application: Direct replacement for luminaires with fluorescent lamps. Corridors, stairways, entrance areas. Passages, underpasses. Public areas. Equipment / Accessories: Mounting screws and dowels included.
| Toote seisukord | Uus |
| Tootja nimi | SURFACE SLIM IK10 RD 200 10W 830 WT IP65 |
| Bränd | LEDVANCE |
| Kategooriad |
Seina- ja laevalgustid Laele paigaldatavad valgustid Pinnale paigaldatavad laternad
|
| Päritoluriik* | CN |
|
* The actual country of origin may differ depending on the delivery batch. To confirm the specific country of origin, please contact your account manager. |
|
| Harmoneeritud süsteemi kood |
9405 1140 00 |
| Kere värvus | Valge |
| Värviesitusindeks | 80-89 (klass 1B) |
| Pikkus | 200 mm |
| Kõrgus/sügavus | 55 mm |
| Lamp | LED, mittevahetatav |
| Löögikindlus | IK10 |
| Nimipinge | 220-240 V |
| Kaitseaste (IP) | IP65 |
| Värvustemperatuur | 3000 K |
| Süsteemi võimsus | 10 W |
| Efektiivne valgusvoog | 1050 lm |
| Valgusti tõhusus | 105 lm/W |
Pakend: 1 | Karp: 5 | Kaubaalus: 450
Arvustuse lisamiseks logi sisse.












Arvustused
Tooteülevaateid veel ei ole.