LEDVANCE SURFACE MOUNT KIT 1200 SURFACE MOUNT KIT BK
- Pakkumine 3 tööpäevaga.
- Vajadusel leiame samaväärse asendustoote.
Kirjeldus
Reinforced surface mount frames for panel luminaires. Product features: Extruded aluminum frame. Mount frames available in 75 mm (H75) or 50 mm (H50) height. Available in white (like RAL9003) or black (like RAL9005) color. Product benefits: Ready-to-mount thanks pre-assembled magnetic corners. Crossbar for advanced stability. H50 version with slim design fits for panels with an overall height of 38 mm (Panel + driver). Areas of application: H75 versions suitable for all LEDVANCE Panels. H50 versions suitable only for LEDVANCE Biolux Panel and Panel Protect.
| Toote seisukord | Uus |
| Tootja nimi | SURFACE MOUNT KIT 1200 SURFACE MOUNT KIT BK |
| Bränd | LEDVANCE |
| Kategooriad |
Valgusti tarvikud Valgustite raamid
|
| Päritoluriik* | CN |
|
* The actual country of origin may differ depending on the delivery batch. To confirm the specific country of origin, please contact your account manager. |
|
| Harmoneeritud süsteemi kood |
9405 9900 00 |
| Laius | 300 mm |
| Kõrgus | 56 mm |
| Lisatarviku liik | Paigaldusraam |
| Pikkus | 1200 mm |
Pakend: 1 | Karp: 4
Arvustuse lisamiseks logi sisse.












Arvustused
Tooteülevaateid veel ei ole.