LEDVANCE SURFACE CIRCULAR COVER 350 COVER
- Pakkumine 3 tööpäevaga.
- Vajadusel leiame samaväärse asendustoote.
Kirjeldus
Replacement cover. Product features: Opal cover made of PMMA. Impact resistance: IK03. Product benefits: Easy replacement of the cover without changing the luminaire. Areas of application: Replacement for SURFACE CIRCULAR 350 3CCT covers. Equipment / Accessories: Replacement cover optionally available.
| Toote seisukord | Uus |
| Tootja nimi | SURFACE CIRCULAR COVER 350 COVER |
| Bränd | LEDVANCE |
| Kategooriad |
Valgusti tarvikud
|
| Päritoluriik* | CN |
|
* The actual country of origin may differ depending on the delivery batch. To confirm the specific country of origin, please contact your account manager. |
|
| Harmoneeritud süsteemi kood |
9405 9200 00 |
| Värvus | Valge |
| Laius | 350 mm |
| Valgusvoo nurk | 120 ° |
| Lisatarviku liik | Kate |
| Läbimõõt | 350 mm |
| Pikkus | 350 mm |
| Kõrgus/sügavus | 104 mm |
| Materjal | Plast |
| Katte liik | Opaal, opaalklaas |
| Valgusjaotus | Otsene |
| Ruutperforeeritud | No |
| Helkurperforeeritud | Yes |
| Võrestiku/reflektori disain | Muul viisil |
| Valguse hajutaja | Muul viisil |
Pakend: 1 | Karp: 5
Arvustuse lisamiseks logi sisse.












Arvustused
Tooteülevaateid veel ei ole.