LEDVANCE SURFACE CIRCULAR 250 SENSOR 13W 830 IP44
- Pakkumine 3 tööpäevaga.
- Vajadusel leiame samaväärse asendustoote.
Kirjeldus
Wall and ceiling luminaire with IP44 and high frequency sensor. Product features: High frequency sensor for daylight and motion detection. Type of protection: IP44 (ceiling mounting), IP20 (wall mounting). Impact resistance: IK03. Metal housing, PMMA cover. Ambient temperature in operation: -20…+40 °C. Indoor use only, not suitable for outdoor use. Product benefits: Easy adjustment of sensor range, daylight detection and hold time. Indoor luminaire with high luminous efficacy. Energy savings of up to 55 % compared to luminaires that use CFL. Easy and quick installation. Very homogenous light. 3 years guarantee. Areas of application: Corridors. Stairways. Bathrooms. Foyers. Equipment / Accessories: Replacement cover optional available.
| Toote seisukord | Uus |
| Tootja nimi | SURFACE CIRCULAR 250 SENSOR 13W 830 IP44 |
| Bränd | LEDVANCE |
| Kategooriad |
Seina- ja laevalgustid Laele paigaldatavad valgustid Pinnale paigaldatavad laternad
|
| Päritoluriik* | CN |
|
* The actual country of origin may differ depending on the delivery batch. To confirm the specific country of origin, please contact your account manager. |
|
| Harmoneeritud süsteemi kood |
9405 1140 00 |
| Kere värvus | Valge |
| Värviesitusindeks | 80-89 (klass 1B) |
| Kõrgus/sügavus | 91 mm |
| Lamp | LED, mittevahetatav |
| Löögikindlus | IK03 |
| Nimipinge | 220-240 V |
| Kaitseaste (IP) | IP44 |
| Valgusvoo nurk | Eriti lai valgusvoo nurk >80° |
| Värvustemperatuur | 3000 K |
| Süsteemi võimsus | 13 W |
| Efektiivne valgusvoog | 920 lm |
| Valgusti tõhusus | 70 lm/W |
Pakend: 1 | Karp: 5
Arvustuse lisamiseks logi sisse.












Arvustused
Tooteülevaateid veel ei ole.