LEDVANCE Sun@Home Lamps A 40 E27 TW
- Pakkumine 3 tööpäevaga.
- Vajadusel leiame samaväärse asendustoote.
Kirjeldus
Lamps with Human Centric Lighting Technology. Product features: Adjustable color temperature via Tunable White: 2,200…5,000 K. Controllable via LEDVANCE SMART+ App (with minimum Android 8.0 or iOS 14.0). Controllable via Google Assistant and Amazon Alexa possible. Dimmable. Innovative Fullspectrum SunLike LEDs with CRI95. SunLike LEDs with reduced Blue Light in LED Spectrum. Innovative luminaire coating-technology fighting household germs and odors. Automated biorhythm feature. Product benefits: Enable increased concentration and efficiency. Improve overall activity level and daytime alertness. Improve sleeping rhythm and –intensity. Improve optic convenience. Enables an improved level of clean-air-safety by killing residential germs and bad odors. Easy to install and use. Contains no mercury. Areas of application: Indoor applications. Outdoor use in suitable outdoor luminaires only. Equipment / Accessories: Control via app or voice control requires compatible Smart home system. For control via LEDVANCE SMART+ App, a smartphone or tablet is required (with minimum Android 8.0 or iOS 14.0).
| Toote seisukord | Uus |
| Tootja nimi | Sun@Home Lamps A 40 E27 TW |
| Bränd | LEDVANCE |
| Kategooriad |
LED-lambid E27 9W LED-lambid E27 timmitav E27 pirnid
|
| Päritoluriik* | CN |
|
* The actual country of origin may differ depending on the delivery batch. To confirm the specific country of origin, please contact your account manager. |
|
| Harmoneeritud süsteemi kood |
8539 5200 00 |
| Energiaklass | G |
| EPREL – Euroopa energiamärgistuse tooteregister |
702577 |
| Lambipesa | E27 |
| Hämardatav | Yes |
| Värviesitusindeks | 90-100 (klass 1A) |
| Läbimõõt | 60 mm |
| Valgusefektiivsus | 83 lm/W |
| Lambi kuju | Pirnikujuline |
| Pikkus | 118 mm |
| Nimipinge | 230 V |
| Klaasi kate | Matt, jäine |
| Värvustemperatuur | 2200-5000 K |
| Lambi võimsus | 9 W |
| Valgusvoog | 750 lm |
| Lambi nimetus | A-type |
| Hõõglamp | No |
| Beam angle | 200 ° |
Pakend: 1 | Karp: 4
Arvustuse lisamiseks logi sisse.












Arvustused
Tooteülevaateid veel ei ole.