LEDVANCE Sun@Home FLEX 3M Flex 3M
- Pakkumine 3 tööpäevaga.
- Vajadusel leiame samaväärse asendustoote.
Kirjeldus
Mood Lighting with Human Centric Lighting Technology. Product features: Adjustable color temperature via Tunable White: 2,200…5,000 K. Controllable via LEDVANCE SMART+ App (with minimum Android 8.0 or iOS 14.0). Controllable via voice control available: Google Assistant or Amazon Alexa. Dimmable. Innovative Fullspectrum SunLike LEDs with CRI95. SunLike LEDs with reduced Blue Light in LED Spectrum. Innovative luminaire coating-technology fighting household germs and odors. Automated biorhythm feature. Product benefits: Enable increased concentration and efficiency. Improve overall activity level and daytime alertness. Improve sleeping rhythm and –intensity. Improve optic convenience. Enables an improved level of clean-air-safety by killing residential germs and bad odors. Homogenous light distribution. Easy and quick installation. Areas of application: Indoor applications. Kitchens, living rooms, children’s rooms or home offices. Equipment / Accessories: Control via app or voice control requires compatible Smart home system. For control via LEDVANCE SMART+ App, a smartphone or tablet is required (with minimum Android 8.0 or iOS 14.0). Complete mounting and connecting accessories included.
| Toote seisukord | Uus |
| Tootja nimi | Sun@Home FLEX 3M Flex 3M |
| Bränd | LEDVANCE |
| Kategooriad |
Kerge lint-/voolik/riba
|
| Päritoluriik* | CN |
|
* The actual country of origin may differ depending on the delivery batch. To confirm the specific country of origin, please contact your account manager. |
|
| Harmoneeritud süsteemi kood |
9405 4231 00 |
| Laius | 10 mm |
| Valgusvoo nurk | 120 ° |
| Värviesitusindeks | 90-100 (klass 1A) |
| Pikkus | 3000 mm |
| Kõrgus/sügavus | 2.8 mm |
| Kaitseaste (IP) | IP20 |
| Lambi pinge | 220-240 V |
| Värvustemperatuur | 2200-5000 K |
Pakend: 1 | Karp: 4
Arvustuse lisamiseks logi sisse.












Arvustused
Tooteülevaateid veel ei ole.