LEDVANCE SUBMARINE® 2 x 15W 4000K
- Pakkumine 3 tööpäevaga.
- Vajadusel leiame samaväärse asendustoote.
Pakend: 1 tk | Karp: 6 tk | Miinimum kogus on 1 karp
Kirjeldus
Damp-proof luminaires for LED tubes. Product features: Damp-proof luminaire with LED tube for mains voltage operation. Durable and energy-saving LED luminaire. Dust-protected and jet-proof (IP65). Mercury-free and RoHS compliant. M20 cable gland for 8-12 mm cables. Not dimmable. Product benefits: Energy savings of up to 65 % comp. to luminaires using T8 fluorescent lamps on CCG. Easy installation thanks to improved space for mounting brackets and easy to open tray. Quick and easy lamp replacement. Extremely break resistant SubstiTUBE Star PC LED-Tube included. Good, even illumination. Areas of application: Basements, garages, warehouses. For indoor use only. Equipment / Accessories: SubstiTUBE STAR PC EM are delivered with the product.
| Toote seisukord | Uus |
| Tootja nimi | SUBMARINE® 2 x 15W 4000K |
| Bränd | LEDVANCE |
| Kategooriad |
Seina- ja laevalgustid Laele paigaldatavad valgustid Pinnale paigaldatavad laternad
|
| Päritoluriik* | CN |
|
* The actual country of origin may differ depending on the delivery batch. To confirm the specific country of origin, please contact your account manager. |
|
| Harmoneeritud süsteemi kood |
9405 1140 00 |
| Laius | 106 mm |
| Kere värvus | Hall |
| Värviesitusindeks | 80-89 (klass 1B) |
| Pikkus | 1261 mm |
| Kõrgus/sügavus | 75 mm |
| Nimipinge | 220-240 V |
| Kaitseaste (IP) | IP65 |
| Valgusvoo nurk | Eriti lai valgusvoo nurk >80° |
| Värvustemperatuur | 4000 K |
| Süsteemi võimsus | 32 W |
| Efektiivne valgusvoog | 3000 lm |
| Valgusti tõhusus | 93 lm/W |
Arvustuse lisamiseks logi sisse.

















Arvustused
Tooteülevaateid veel ei ole.