LEDVANCE STREETLIGHT AREA SMALL RV20ST 45W 740 RV20ST GY
- Pakkumine 3 tööpäevaga.
- Vajadusel leiame samaväärse asendustoote.
Kirjeldus
Fitting a broad range of street and area lighting applications. Product features: Light distributions optimized for streets of similar width to the pole height. Spigot included, suitable for 48…60 mm diameter poles. Adjustable spigot for both side-entry and post-top installation. +/- 30° tilt angle adjustment without opening the housing. High luminous efficacy: up to 135 lm/W. Operating temperature: -30…50 °C. High surge protection: up to 10 kV (L/N-PE). Product benefits: Functional and minimalistic design. Low maintenance and operation costs due to long lifetime of LED. 5 years guarantee. Areas of application: Outdoor use (IP66). M-, C- and P-class roads acc. to EN 13201. Car parks. Area lighting.
| Toote seisukord | Uus |
| Tootja nimi | STREETLIGHT AREA SMALL RV20ST 45W 740 RV20ST GY |
| Bränd | LEDVANCE |
| Kategooriad |
Tänava- ja pargivalgustus
|
| Päritoluriik* | CN |
|
* The actual country of origin may differ depending on the delivery batch. To confirm the specific country of origin, please contact your account manager. |
|
| Harmoneeritud süsteemi kood |
9405 4210 00 |
| Laius | 172 mm |
| Värviesitusindeks | 70-79 (klass 2A) |
| Pikkus | 448 mm |
| Kõrgus/sügavus | 73 mm |
| Lamp | LED, mittevahetatav |
| Löögikindlus | IK08 |
| Nimipinge | 100-240 V |
| Kaitseaste (IP) | IP66 |
| Värvustemperatuur | 4000 K |
| Süsteemi võimsus | 45 W |
| Efektiivne valgusvoog | 6075 lm |
| Valgusti tõhusus | 135 lm/W |
Pakend: 1 | Karp: 4
Arvustuse lisamiseks logi sisse.












Arvustused
Tooteülevaateid veel ei ole.