LEDVANCE SPOT MULTI 3x30W 4000K FL WT/BK
- Pakkumine 3 tööpäevaga.
- Vajadusel leiame samaväärse asendustoote.
Pakend: 1 tk | Karp: 2 tk | Miinimum kogus on 1 karp
Kirjeldus
Recessed mounted spotlight, swivelable with three spot. Product features: Large faceted reflector for high light output. Beam angle: 38°. Gimbal adjustment angle: +/- 25°. Product benefits: Low flicker light thanks to special electronic control gear. High luminous efficacy. Covering against other ceiling installations thanks to closed sheet steel housing. Easy replacement of external driver thanks to plug with bayonet lock. Functional and minimalistic design. 5 years guarantee. Areas of application: Accent- and general lighting for all kind of salesrooms. Fashion shops, accessories shops. Shops, boutiques. Hotel rooms. Cafés. Equipment / Accessories: Driver included.
| Toote seisukord | Uus |
| Tootja nimi | SPOT MULTI 3x30W 4000K FL WT/BK |
| Bränd | LEDVANCE |
| Kategooriad |
Tööstuslikud rippvalgustid
|
| Päritoluriik* | CN |
|
* The actual country of origin may differ depending on the delivery batch. To confirm the specific country of origin, please contact your account manager. |
|
| Harmoneeritud süsteemi kood |
9405 1190 00 |
| Laius | 173 mm |
| Värviesitusindeks | 80-89 (klass 1B) |
| Pikkus | 487 mm |
| Kõrgus/sügavus | 135 mm |
| Lamp | LED, mittevahetatav |
| Löögikindlus | IK03 |
| Nimipinge | 220-240 V |
| Kaitseaste (IP) | IP20 |
| Valgusvoo nurk | Keskmine valgusvoo nurk 20-40° |
| Värvustemperatuur | 4000 K |
| Süsteemi võimsus | 3 W |
| Efektiivne valgusvoog | 3 lm |
| Valgusti tõhusus | 90 lm/W |
Arvustuse lisamiseks logi sisse.













Arvustused
Tooteülevaateid veel ei ole.