LEDVANCE SPOT COMBO RING ADJUST ADJ SQUARE BN
- Pakkumine 3 tööpäevaga.
- Vajadusel leiame samaväärse asendustoote.
Kirjeldus
Replaceable ring for SPOT COMBO ADJUST in round and square shape. Product features: Available in round and square shape. Available in three different colors: white, black and brushed nickel. Material: aluminum. Product benefits: Elegant design.
| Toote seisukord | Uus |
| Tootja nimi | SPOT COMBO RING ADJUST ADJ SQUARE BN |
| Bränd | LEDVANCE |
| Kategooriad |
Valgusti tarvikud Valgustid
|
| Päritoluriik* | CN |
|
* The actual country of origin may differ depending on the delivery batch. To confirm the specific country of origin, please contact your account manager. |
|
| Harmoneeritud süsteemi kood |
9405 9900 00 |
| Laius | 81.5 mm |
| Kõrgus | 3.7 mm |
| Lisatarviku liik | Paigalduskomplekt |
| Pikkus | 81.5 mm |
Pakend: 1 | Karp: 20
Arvustuse lisamiseks logi sisse.












Arvustused
Tooteülevaateid veel ei ole.