LEDVANCE SMARTMATA759,5W/827230VRGBWFRE274X1LEDV
- Pakkumine 3 tööpäevaga.
- Vajadusel leiame samaväärse asendustoote.
Kirjeldus
| Toote seisukord | Uus |
| Tootja nimi | SMARTMATA759,5W/827230VRGBWFRE274X1LEDV |
| Bränd | LEDVANCE |
| Kategooriad |
LED-lambid ja torud Pirnid
|
| Päritoluriik* | CN |
|
* The actual country of origin may differ depending on the delivery batch. To confirm the specific country of origin, please contact your account manager. |
|
| Harmoneeritud süsteemi kood |
8539 5200 00 |
| Hämardatav | Yes |
| Värviesitusindeks | 80-89 (klass 1B) |
| Läbimõõt | 60 mm |
| Valgusefektiivsus | 111 lm/W |
| Pikkus | 112 mm |
| Nimipinge | 220-240 V |
| Värvustemperatuur | 2700-6500 K |
| Lambi võimsus | 9.5 W |
| Valgusvoog | 1055 lm |
| Beam angle | 200 ° |
Pakend: 1 | Karp: 4
Arvustuse lisamiseks logi sisse.












Arvustused
Tooteülevaateid veel ei ole.