LEDVANCE SMART WIFI TABLE CORNER Magic RGB Black Remote Control
- Pakkumine 3 tööpäevaga.
- Vajadusel leiame samaväärse asendustoote.
Kirjeldus
Smart and modern Table luminaire for indirect illumination with WiFi technology. Product features: RGB color control. Product benefits: MAGIC RGB Color Control for maximum flexible selection. Areas of application: Living areas (living rooms, dining rooms, bedrooms etc.). Gaming and Entertainment Areas. Safety advice: To reduce the risk of strangulation the flexible wiring connected to this luminaire shall be effectively fixed to the wall if the wiring is within arm’s reach.. Battery Warning: Keep out of reach for children. Swallowing can lead to chemical burns, perforation of soft tissue, and death. Severe burns can occur within 2 hours of ingestion. Seek medical attention immediately. . If the battery compartment (if applicable) does not close securely, stop using the product and keep it away from children. If you think batteries might have been swallowed or placed inside any part of the body, seek immediate medical attention.. Please avoid: Maximal ambient temperature: +35 °C. Replacement of a battery with an incorrect type that can defeat safeguard (for example, in the case of some lithium battery types). Altitude during operation: 2000 m. Disposal of a battery into fire or a hot oven, or mechanically crushing or cutting of a battery, that can result in an explosion..
| Toote seisukord | Uus |
| Tootja nimi | SMART WIFI TABLE CORNER Magic RGB Black Remote Control |
| Bränd | LEDVANCE |
| Kategooriad |
Põrandavalgustid
|
| Päritoluriik* | CN |
|
* The actual country of origin may differ depending on the delivery batch. To confirm the specific country of origin, please contact your account manager. |
|
| Harmoneeritud süsteemi kood |
9405 2190 00 |
| Laius | 129 mm |
| Pikkus | 129 mm |
| Kõrgus/sügavus | 425 mm |
| Lamp | LED, mittevahetatav |
| Nimipinge | 220-240 V |
| Süsteemi võimsus | 7.5 W |
| Efektiivne valgusvoog | 77 lm |
Pakend: 1 | Karp: 4
Arvustuse lisamiseks logi sisse.












Arvustused
Tooteülevaateid veel ei ole.