LEDVANCE SMART+ WIFI PANEL MAGIC RGB 1200x300mm
- Pakkumine 3 tööpäevaga.
- Vajadusel leiame samaväärse asendustoote.
Kirjeldus
Smart panel TW RGB and dimmable. Product features: Tunable White and Magic RGB. Controllable via LEDVANCE SMART+ App (with minimum Android 8.0 or iOS 14.0). Controllable via voice control available: Google Assistant or Amazon Alexa. Adjustable color temperature via Tunable White: 2,700…6,500 K. Dimmable. Network protocol: WiFi. Areas of application: Indoor applications. Kitchens, living rooms, children’s rooms or home offices. Equipment / Accessories: For control via LEDVANCE SMART+ App, a smartphone or tablet is required (with minimum Android 8.0 or iOS 14.0). Remote control and battery included.
| Toote seisukord | Uus |
| Tootja nimi | SMART+ WIFI PANEL MAGIC RGB 1200x300mm |
| Bränd | LEDVANCE |
| Kategooriad |
Seina- ja laevalgustid Laele paigaldatavad valgustid Pinnale paigaldatavad laternad
|
| Päritoluriik* | CN |
|
* The actual country of origin may differ depending on the delivery batch. To confirm the specific country of origin, please contact your account manager. |
|
| Harmoneeritud süsteemi kood |
9405 1190 00 |
| Laius | 295 mm |
| Kere värvus | Valge |
| Värviesitusindeks | 80-89 (klass 1B) |
| Pikkus | 1195 mm |
| Kõrgus/sügavus | 60 mm |
| Lamp | LED, mittevahetatav |
| Löögikindlus | IK03 |
| Nimipinge | 220-240 V |
| Kaitseaste (IP) | IP20 |
| Värvustemperatuur | 2700-6500 K |
| Süsteemi võimsus | 36 W |
| Efektiivne valgusvoog | 3000 lm |
| Valgusti tõhusus | 83 lm/W |
Pakend: 1 | Karp: 3
Arvustuse lisamiseks logi sisse.












Arvustused
Tooteülevaateid veel ei ole.