LEDVANCE SMART WIFI NEON FLEX 5M MGC RGB RC LEDV
- Pakkumine 3 tööpäevaga.
- Vajadusel leiame samaväärse asendustoote.
Kirjeldus
| Toote seisukord | Uus |
| Tootja nimi | SMART WIFI NEON FLEX 5M MGC RGB RC LEDV |
| Bränd | LEDVANCE |
| Kategooriad |
Kerge lint-/voolik/riba
|
| Päritoluriik* | CN |
|
* The actual country of origin may differ depending on the delivery batch. To confirm the specific country of origin, please contact your account manager. |
|
| Harmoneeritud süsteemi kood |
8539 5100 00 |
| Laius | 11.2 mm |
| Pikkus | 5000 mm |
| Kõrgus/sügavus | 16 mm |
| Kaitseaste (IP) | IP44 |
Pakend: 1 | Karp: 4
Arvustuse lisamiseks logi sisse.












Arvustused
Tooteülevaateid veel ei ole.